View all positions

Sales Representative

Kogo szukamy?

Jesteś doświadczonym Sales Managerem, a branżę web developerską znasz jak własną kieszeń? Potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami? Skutecznie analizujesz ich potrzeby i umiesz tworzyć dopasowane do nich oferty? Negocjacje handlowe i sprzedaż to Twój żywioł? Dołącz do nas!

Krytyczny warunek – cwaniactwo ma wstęp wzbroniony. Nie tolerujemy cwaniactwa pod jakąkolwiek postacią. Możesz czegoś nie umieć, ważne, że chcesz się nauczyć. Mamy sentyment do ludzi z podejściem „nie umiem wszystkiego”, a dystans do tych „wszystko umiem”. Dbamy o rodzinną atmosferę, nie jesteśmy „korpo”, nie ma u nas miejsca na wyścig szczurów, ani dla karierowiczów.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • aktywne nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z klientami
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowanie ofert handlowych
  • prezentacja ofert i efektywne prowadzenie negocjacji handlowych
  • współpraca z działem marketingu i Project Managerami w celu podnoszenia efektywność sprzedaży usług
  • opieka posprzedażowa

Spełniasz nasze oczekiwania jeśli:

  • świetnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (C1)
  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług w branży IT w międzynarodowym środowisku
  • jest zorientowany na osiąganie celów
  • umiesz budować i korzystać z baz klientów
  • wiesz jak używać nowoczesnych narzędzi handlowych
  • chcesz brać udział w rozwoju produktu

Teraz nasza kolej! Co dajemy od siebie?

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w której masz możliwość realizować
  • samodzielne stanowisko na którym możesz proponować rozwiązania i realizować pomysły
  • wynagrodzenie zależne od wyników 7000 – 10000 PLN netto (B2B)
  • realny wpływ na to jak wygląda Twoja praca
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • przekąski i napoje w biurze

Elastyczne godziny pracy

Zwykle pracujemy w godzinach 9:00 – 17:00, ale możesz je dostosować do siebie.

Praca zdalna

Nieważne czy pracujesz z biura czy z domu – grunt, że twoja praca jest wykonana.

Ambitne projekty

Od stron WP po aplikacje webowe – nasza praca niesie ze sobą coraz to nowe wyzwania.

Zdrowe przekąski

Owoce, zdrowe przekąski i świeża kawa w kuchni. Wszystko po to, aby dać Ci energię do działania.

Zintegrowana drużyna

Mile spędzamy czas przy wspólnych posiłkach, grach i imprezach integracyjnych.

Siedziba w samym centrum

Szybki i wygodny dojazd do biura każdym środkiem komunikacji.

Masz pytania? To świetnie!

Skontaktuj się z Krzyśkiem przez poniższy formularz albo wyślij mail bezpośrednio na adres work@chop-chop.org.

Dane przesłane przez Ciebie w powyższym formularzu będą przetwarzane przez Chop-Chop Sp. z o.o., ul. Włocławska 161, 87-100 Toruń, Polska. Będziemy przetwarzali te dane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeśli chcesz przeczytać w jaki sposób postępujemy z danymi, wejdź na Privacy Policy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jedno lub więcej pól zawierają błędy. Popraw je i spróbuj ponownie.