Frontend Developer with WordPress | Praca w Chop-Chop
View all positions

Sales Representative

Kogo szukamy?

Jesteś doświadczonym Sales Managerem, a branżę web developerską znasz jak własną kieszeń? Potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami? Skutecznie analizujesz ich potrzeby i umiesz tworzyć dopasowane do nich oferty? Negocjacje handlowe i sprzedaż to Twój żywioł? Dołącz do nas!

Krytyczny warunek – cwaniactwo ma wstęp wzbroniony. Nie tolerujemy cwaniactwa pod jakąkolwiek postacią. Możesz czegoś nie umieć, ważne, że chcesz się nauczyć. Mamy sentyment do ludzi z podejściem „nie umiem wszystkiego”, a dystans do tych „wszystko umiem”. Dbamy o rodzinną atmosferę, nie jesteśmy „korpo”, nie ma u nas miejsca na wyścig szczurów, ani dla karierowiczów.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • aktywne nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z klientami
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i przygotowanie ofert handlowych
  • prezentacja ofert i efektywne prowadzenie negocjacji handlowych
  • współpraca z działem marketingu i Project Managerami w celu podnoszenia efektywność sprzedaży usług
  • opieka posprzedażowa

Spełniasz nasze oczekiwania jeśli:

  • świetnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (C1)
  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług w branży IT w międzynarodowym środowisku
  • jest zorientowany na osiąganie celów
  • umiesz budować i korzystać z baz klientów
  • wiesz jak używać nowoczesnych narzędzi handlowych
  • chcesz brać udział w rozwoju produktu

Teraz nasza kolej! Co dajemy od siebie?

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w której masz możliwość realizować
  • samodzielne stanowisko na którym możesz proponować rozwiązania i realizować pomysły
  • wynagrodzenie zależne od wyników 7000 – 10000 PLN netto (B2B)
  • realny wpływ na to jak wygląda Twoja praca
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • przekąski i napoje w biurze

Elastyczne godziny pracy

Zwykle pracujemy w godzinach 9:00 – 17:00, ale możesz je dostosować do siebie.

Praca zdalna

Nieważne czy pracujesz z biura czy z domu – grunt, że twoja praca jest wykonana.

Ambitne projekty

Od stron WP po aplikacje webowe – nasza praca niesie ze sobą coraz to nowe wyzwania.

Zdrowe przekąski

Owoce, zdrowe przekąski i świeża kawa w kuchni. Wszystko po to, aby dać Ci energię do działania.

Zintegrowana drużyna

Mile spędzamy czas przy wspólnych posiłkach, grach i imprezach integracyjnych.

Siedziba w samym centrum

Szybki i wygodny dojazd do biura każdym środkiem komunikacji.

Masz pytania? To świetnie!

Skontaktuj się z Krzyśkiem przez poniższy formularz albo wyślij mail bezpośrednio na adres work@chop-chop.org.

Note:

The data you submit in the above form will be received and processed by Chop-Chop Sp. z o.o., located at Wloclawska 161, 87-100 Torun, Poland, EU. We will process the data in order to be able to provide you with information pertaining to your enquiry. To read more on the way we handle data, please visit our Privacy Policy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

One or more fields have an error. Please check and try again.